Птахівництво під час кризи. Виклики та приховані можливості

Спільно з нашим Українським дистриб’ютором Анко Фіт Поултрі, компанією АГРОСЕПЛАЙ, ми організовуємо безкоштовний вебінар

21 Жовтня 2020 р

10:00 Ukrainian time

Як зареєструватися

Вебінар є безкоштовним, і ви можете зареєструватися за посиланням нижче. Запрошуємо до активної участі

Що очікувати

2020 рік здавався перспективним для світової галузі птахівництва, однак пандемія Covid-19 в поєднанні з несприятливими умовами в деяких регіонах України призвели до значних наслідків для птахівництва. Криза змусила виробників зменшувати витрати на годівлю, підвищувати цільові показники ефективності та прикладати додаткові зусилля для більш ефективного перетворення кормового протеїну у чистий приріст. Оскільки на корми припадає понад 50% виробничих витрат, зниження щільності поживних речовин у раціонах, використання альтернативних джерел сировини, використання дешевих, але низької якості інгредієнтів є загальноприйнятими способами зниження собівартості кормів. Однак все це може призвести до погіршення біологічних показників і, отже, до зниження загального прибутку.

Кормові інгредієнти з низькою якістю (мікотоксини, антипоживні речовини, окислені жири), дієти з високим вмістом енергії та зміни у складі кормів є типовими стресорами у птахівництві, і всі вони здатні викликати запальні реакції в кишечнику. Хронічне запалення є ключовим фактором зниження продуктивності стада, збільшення захворюваності та смертності, що спостерігаються у птахівництві, та збільшення бактеріального забруднення м’яса. Протягом багатьох років ці проблеми контролювали за рахунок використання антибіотиків, додаючи їх в корм в якості  стимуляторів росту (AGP), які, окрім антимікробної дії, також зменшують запалення низького рівня. Однак виробництво продукції птахівництва, без використання «AGP», під тиском споживачів, стало викликом птахівничій галузі в напрямку ефективного контролю стану здоров’я та підтримки високих стандартів продуктивності.

У цьому вебінарі доктор Рената Брейтсма розгляне, як нові концепції годівлі, призначені для підтримки пристосованості птиці до боротьби зі стресовими реакціями, можуть природно сприяти стабільнішим доходам, довше підтримувати більш високу продуктивність у курей-несучок та зменшувати потребу у використанні антибіотиків в якості стимуляторів росту при вирощуванні бройлерів.

Про спікера

Рената Брейтсма – Менеджер з розробки продуктів в компанії Anco Animal Nutrition, доктор з питань годівлі тварин та птиці з освітою у напрямку ветеринарної медицини. Вона має більш ніж 10-річний досвід роботи в міжнародній індустрії кормових добавок для тварин та птиці і має наступні ключові компетенції:

  • Дослідження та розробка кормових добавок
  • Технічна підтримка (тренінги, підтримка продажів на виробництві)
  • Оцінка наукових концепцій кормових добавок (дослідження та проведення виробничих випробуваннь, наукові конференції, наукові публікації)